Gizlilik Sözleşmesi

ÜCRET İADESİ
gerçekleştirilen siparişlerde ücret iadesi bulunmamaktadır ancak değişim işlemi gerçekleştirilir.

İPTAL İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİR
Eğer siparişiniz "tedarik aşamasında " ya da "kargoya verildi" statüsünde değilse iptal talebinizi "whatsapp" üzerinden iletebilirsiniz. sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için talebinizde iptal etme sebebinizi de belirtmenizi rica ediyoruz.

DEĞİŞİM İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİR
❗Göndereceğiniz ürünler kullanılmamış ve sizin tarafınızdan herhangi bir zarar görmemiş olması gerekmektedir aksi takdirde değişim olmamaktadır. size gelen ürünün fiş veya faturası ile birlikte göndermelisiniz ilk sipariş verdiğiniz isim soy isim telefon numarası ile göndermenizi rica ederiz almış olduğunuz ürünler çift ürünleri ise ikisini birlikte göndermelisiniz bazen renk tonlarında farklılık olabiliyor ikisini yan yana koyarak tekrardan size çıkış sağlansın.

PTT KARGO DEĞİŞİM İÇİN KARGO ÜCRETLERİ
PTT KARGO
Gidiş ücreti ürünün desi büyüklüğüne göre 60-80₺ arası ücret çıkar dönüş ücreti ürünün desi büyüklüğüne göre 60-80₺ arsı ücret çıkar bizden kaynaklanan bir hata olduğunda ücretsiz değişim
olmaktadır
PTT KARGO ile değişim ücretini ödeyerek göndermelisiniz Ödemeden gönderdiğiniz paketler alınmamaktadır tekrardan size geri gelecektir.

PTT KARGO İLE DEĞİŞİM ADRESİ VE BİLGİLERİ
PTT Kargo Cari Değişim Kodu: : 503640086 
AYŞE KOCA –HOBBY GİYİM
Gençosman Mah., Geçit Sok. 9/A, 34165 Ptt Gençosman Güngören/İstanbul 
NOT: Değişim ücretlerinin tamamını kargo firmaları almaktadır